JEPET ME QERA HYRJE APARTAMENTI 3+1 NE PARRUCE

2021-11-20 14:04   PRONAT IMOBILIARE   Shkodër   12 Shikimet
165 €
  • jepet-me-qera-hyrje-apartamenti-31-ne-parruce-big-0
  • jepet-me-qera-hyrje-apartamenti-31-ne-parruce-big-1
  • jepet-me-qera-hyrje-apartamenti-31-ne-parruce-big-2
  • jepet-me-qera-hyrje-apartamenti-31-ne-parruce-big-3
  • jepet-me-qera-hyrje-apartamenti-31-ne-parruce-big-4

Vendndodhja: Shkodër

Çmimi: 165 €


Century 21 future ofron per qera nje hyrje apartamenti 3+1 pas rektoratit.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 124 m2, dhe ndodhet ne katin e 3-te banimit.
Hyrja eshte e organizuar ne kuzhine + sallon, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ofrohet i pa mobiluar, gjithashtu diskutohet edhe mundesia per shitje.
Per informacion me te detajuar mund te paraqiteni prane zyres sone ne adresen: Rr. Qemal Dracini, prane sheshit Demokracia.+355696775174