Jepet me Qera Vile 3-Kateshe prane Saukut!

2021-11-23 09:37   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
1,500 €
  • jepet-me-qera-vile-3-kateshe-prane-saukut-big-0
  • jepet-me-qera-vile-3-kateshe-prane-saukut-big-1
  • jepet-me-qera-vile-3-kateshe-prane-saukut-big-2
  • jepet-me-qera-vile-3-kateshe-prane-saukut-big-3
  • jepet-me-qera-vile-3-kateshe-prane-saukut-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 1,500 €


Jepet Vile 3 kateshe me qera, prane Saukut, ne nje zone ndertimi bllok vilash dhe pozicion shume strategjik per nga infrastruktura dhe lehtesia ne levizshmeri te perditshme. Me nje siperfaqe totale prej 375 m2, nga ku 118 m2 ze trualli personal ne shfrytezim. Vila organizohet nga 3 kate, perkatesisht ne:
Kati 0 : garazhi dhe 2 depo
Kati i 1perbehet nga soxhorno, kuzhina, tualeti, ballkoni
Kati i 2 perbehet nga 2 dhoma gjumi, 1 studio, tualeti dhe ballkoni.
Kati i 3: tipologji papafingo, soxhorno /open space, 1 dhome gjumi, dhoma hekurosjes, tualeti dhe ballkoni.
Vila eshte e mireinvestuar dhe ne gjendje shume te mirembajtur. Ambienti ofron kushtet optimale per nje jetese shume shume komforte, fale pozicionit dhe pamjes panoramike. Mos hezistoni te na kontaktoni per me shume informacion! 355672044479