Jepet me qera vile ne qender te Durresit

2021-11-21 08:17   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   6 Shikimet
450 €
  • jepet-me-qera-vile-ne-qender-te-durresit-big-0
  • jepet-me-qera-vile-ne-qender-te-durresit-big-1
  • jepet-me-qera-vile-ne-qender-te-durresit-big-2
  • jepet-me-qera-vile-ne-qender-te-durresit-big-3
  • jepet-me-qera-vile-ne-qender-te-durresit-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 450 €


Vila eshte e organizuar ne 2 kate banimi nga ku kati i pare ka dhomen e ndenjes me kuzhinen e perbashket , 1 dhome depo per kepucet dhe 1 tualet . Kati i dyte lidhet me shkalle te brendshme dhe ka 2 dhoma gjumi te mobiluara nga ku dhoma kryesore ju ofron pamje mjaft te bukur te Amfiteatrit te qytetit dhe te qendres. 1 tualet i dyte me dritare dhe 1 ambient i vecuar lavanderie. Gjithashtu ka nje oborr ne hyrje me nje zgare gatimi prej tulle. Shtepia eshte e sapo rinovuar nga arredimi dhe shume pak e perdorur. Per me shume informacion kontaktoni +355699914862