JEPET ME QERA VILE PRANE VILAVE GJERMANE !

2021-11-22 13:52   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
3,000 €
  • jepet-me-qera-vile-prane-vilave-gjermane-big-0
  • jepet-me-qera-vile-prane-vilave-gjermane-big-1
  • jepet-me-qera-vile-prane-vilave-gjermane-big-2
  • jepet-me-qera-vile-prane-vilave-gjermane-big-3
  • jepet-me-qera-vile-prane-vilave-gjermane-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 3,000 €


Jepet me qera vile e organizuar ne tre kate prane Vilave Gjermane. Per shkak te afersise me rrugen e Elbasanit vila eshte e pershtatshme per perdorim bisnesi si institucion arsimor, financiar etj . Vila ka kondicioner ne cdo dhome.
Eshte e investuar totalisht vitet e fundit. Te treja katet kane te njejte organizim.
Ne katin e pare ka nje sallon, tre dhoma tre tualete dhe ka nje siperfaqe totale prej 154 metra
Ne katin e dyte ka tre ballkone , tre dhoma, nje sallon , tre tualete dhe ka nje siperfaqe totale 173 metra
Ne katin e trete ka dy ballkone, tre dhoma , nje sallon ,tre tualete me nje siperfaqe totale 173 metra
Ka mundesi mundesi parkimi deri me tre makina .
Cmimi eshte 3000 euro bruto perfshire dhe taksat.
Per nje vizite ne prone mos hezitoni te me kontaktoni ! +355672040494