JEPET ME QIRA 1+1 KODRA E DIELLIT

2021-11-24 11:41   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
300 €
  • jepet-me-qira-11-kodra-e-diellit-big-0
  • jepet-me-qira-11-kodra-e-diellit-big-1
  • jepet-me-qira-11-kodra-e-diellit-big-2
  • jepet-me-qira-11-kodra-e-diellit-big-3

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 300 €


Apartament organizonet nga nje dhome ndenje dhe nje dhome gjumi nje tualet dhe nje ballkon qe lidhet me dy dhomat. Me nje siperfaqe prej 70 M2 , ne hyrje te Kodres se Diellit. Apartamenti ndodhet ne rruge kryesore ne katin e trete te nje pallati te ri te miradministruar. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore. Per me teper informacion apo per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni . 355692020841