JEPET ME QIRA 1+1 PRANE SHKOLLES KONFERENCA E PEZES

2021-11-20 17:51   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   15 Shikimet
350 €
  • jepet-me-qira-11-prane-shkolles-konferenca-e-pezes-big-0
  • jepet-me-qira-11-prane-shkolles-konferenca-e-pezes-big-1
  • jepet-me-qira-11-prane-shkolles-konferenca-e-pezes-big-2
  • jepet-me-qira-11-prane-shkolles-konferenca-e-pezes-big-3
  • jepet-me-qira-11-prane-shkolles-konferenca-e-pezes-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Tiranes ne katin e 5 te nje pallati te ri. Organizohet nga nje ambient i perbashket ndenjeje dhe ngrenie, nje dhome gjumi, ballkoni dhe tualeti. Zona ne te cilen ndodhet apratmenti ofron te gjithas sherbimet e nevojshme per nje familje. Ne cmim nuk perfshihet tatimi prej 15%. Per nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni. +355694050073