Jepet Me Qira 1+1 Tek Nsharaku

2021-11-23 10:05   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
300 €
  • jepet-me-qira-11-tek-nsharaku-big-0
  • jepet-me-qira-11-tek-nsharaku-big-1

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 300 €


Japim apartament 1+1 I MOBILUAR me qera teNsharaku!
Apartamenti eshte ne katin e 8 banim te nje pallati te ri .
Eshte i pajisur me kuzhine gatimi.
Ka lokacion shume te mire me te gjitha facilitetet prane.
Per informacion me te detajuar dhe vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni.+355672044487