JEPET ME QIRA 2+1 E MOBILUAR KOMUNA E PARISIT

2021-11-24 13:37   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
350 €
  • jepet-me-qira-21-e-mobiluar-komuna-e-parisit-big-0
  • jepet-me-qira-21-e-mobiluar-komuna-e-parisit-big-1
  • jepet-me-qira-21-e-mobiluar-komuna-e-parisit-big-2
  • jepet-me-qira-21-e-mobiluar-komuna-e-parisit-big-3
  • jepet-me-qira-21-e-mobiluar-komuna-e-parisit-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Jepet me qira apartament 2+1 i mobiluar, Komuna e Parisit tek lulishtja prane Kika 2. Apartament organizohet nga nje sallon i bollshem, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe dy tualete. Ndodhet ne katin e 8 (jo i fundit) te nje pallati te ri dhe te mireadministruar, 2 ashensor dhe ka ndicim natyral gjate gjithe dites. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni .355692020841