JEPET ME QIRA 2+1 TEK 21 DHJETORI

2021-11-24 12:48   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
520 €
  • jepet-me-qira-21-tek-21-dhjetori-big-0
  • jepet-me-qira-21-tek-21-dhjetori-big-1
  • jepet-me-qira-21-tek-21-dhjetori-big-2
  • jepet-me-qira-21-tek-21-dhjetori-big-3
  • jepet-me-qira-21-tek-21-dhjetori-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 520 €


Jepet me qira apartament 2+1 tek 21Dhjetori me siperfaqe te brendshme 94 m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane, ne nje pallat te ri me ashensor dhe akses direkt ne rrugen kryesore. Organizohet ne nje sallon sebashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ofrohet i mobiluar. Cmimi i diskutueshem. Per me shume informacion kontaktoni tani. +355697007415