JEPET ME QIRA 2+1+2 NE BLLOKU

2021-11-21 09:18   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   6 Shikimet
600 €
  • jepet-me-qira-212-ne-blloku-big-0
  • jepet-me-qira-212-ne-blloku-big-1
  • jepet-me-qira-212-ne-blloku-big-2
  • jepet-me-qira-212-ne-blloku-big-3
  • jepet-me-qira-212-ne-blloku-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Jepet me qira apartament 2+1 ne mes te Bllokut me siperfaqe te brendshme 107.10 m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara ne Tirane. Organizohet ne nje sallon sebashku me kuzhinen, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone me nje pamje fantastike. Kondicioner ne cdo dhome. Ka orientim Jug-Lindje-perendim. Pallat i ri, me ashensor te nje nga firmave me prestigjoze. Ka nje planimetri shume te rregullt dhe nje organizim perfekt te ambjenteve te brendshme. Ofrohet i mobiluar. Per me shume informacion kontaktoni tani! 355696861111