Jepet me qira 2+1+2 pran kopshtit botanik

2021-11-24 14:44   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   6 Shikimet
420 €
  • jepet-me-qira-212-pran-kopshtit-botanik-big-0
  • jepet-me-qira-212-pran-kopshtit-botanik-big-1
  • jepet-me-qira-212-pran-kopshtit-botanik-big-2
  • jepet-me-qira-212-pran-kopshtit-botanik-big-3
  • jepet-me-qira-212-pran-kopshtit-botanik-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 420 €


Jepet me qira 2+1+2 pran kopshtit botanik ne nje zone ku dominon qetesia dhe ajeri i paster.
I organizuar nga dy dhoma gjumi, salloni bashk me ambjentinin e gatimit, koridor,ballkon si dhe dy tualete.
Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni. +355672030831