JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI TE BRRYLI

2021-11-20 12:03   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   9 Shikimet
500 €
  • jepet-me-qira-ambient-biznesi-te-brryli-big-0
  • jepet-me-qira-ambient-biznesi-te-brryli-big-1
  • jepet-me-qira-ambient-biznesi-te-brryli-big-2
  • jepet-me-qira-ambient-biznesi-te-brryli-big-3
  • jepet-me-qira-ambient-biznesi-te-brryli-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Ambienti ka nje siperfaqe prej 85m2.
Ky ambient ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te mireadministruar.
Organizimi i ketij ambienti eshte i gjithi open space, por ekziston dhe mundesia e ndarjes ne hapesira me te vogla.
Ambienti eshte totalisht i investuar me te gjitha kushtet dhe materialet e nevojshme per zyra.
Vendodhja e ketij ambienti shume prane rruges kryesore, e ben nje mundesi te mire per biznese te ndryshme, si psh, klinike dentare, klinike fizioterapie, sallon estetike, atelie, zyra te ndryshme etj.
Per nje vizite ne prone apo me teper informacion ju lutem na kontaktoni tani. +355675862122