JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1

2021-11-23 09:06   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
350 €
  • jepet-me-qira-apartament-11-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-11-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-11-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-11-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-11-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Jepet me qira apartament 1+1 te 21 Dhjetori. Apartamenti organizohet nga 1 sallon ,1 dhome gjumi,1 tualet me ajerim natyraj dhe 1 ballkon.Lokacioni ku ndodhet ofron te gjitha facilitetet e nevojeshme.Apartamenti ka nje arredim modern.Per nje vizite ne prone na kontaktoni. 355692020841