JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1, DURRES!

2021-11-23 09:14   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   5 Shikimet
200 €
  • jepet-me-qira-apartament-11-durres-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-11-durres-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-11-durres-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-11-durres-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-11-durres-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 200 €


Apartamenti ndodhet ne katin e 4 nga toka dhe te 2 te banimit ne nje pallat te ri te pajisur me ashensor prane qendres tregtare " Galaktik Center". Organizohet ne 1 dhome ndenjeje, 1 dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon te madh. Jepet me qira totalisht i mobiluar. Per me teper informacion apo vizite ne prone na kontaktoni! +355695299650