JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 LIQENI THATE

2021-11-24 14:15   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
350 €
  • jepet-me-qira-apartament-11-liqeni-thate-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-11-liqeni-thate-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-11-liqeni-thate-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-11-liqeni-thate-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-11-liqeni-thate-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Century 21 Royal sjell per ju apartament me qira. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar. Orgazohet ne kuzhine dhe dhome ndenje, dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon. . Per me shume detaje mbi pronen, kontaktoni agjentin +355676070022