JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 , NE PLAZH

2021-11-23 09:11   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
250 €
  • jepet-me-qira-apartament-11-ne-plazh-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-11-ne-plazh-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-11-ne-plazh-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-11-ne-plazh-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-11-ne-plazh-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 250 €


Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Organizohet ne 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje me kuzhine te perbashket dhe 1 tualet. Apartamenti eshte i mobiluar. Per nje vizite ne apartament ju ftoj te na kontaktoni ! +355699466255