JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE QENDER!

2021-11-21 09:42   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   8 Shikimet
380 €
  • jepet-me-qira-apartament-11-ne-qender-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-11-ne-qender-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-11-ne-qender-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-11-ne-qender-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-11-ne-qender-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 380 €


Jepet me qira apartament 1+1 ne Qender me siperfaqe 60m2. Eshte i organizuar nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, nje dhome gjumi, nje ballkon, nje tualet, nje koridor. Jepet totalisht i mobiluar ne menyre moderne me te gjithe aksesoret e nevojshem (i sapomobiluar) qe i duhet nje apartamenti per nje jete te qete dhe shume te rehatshme. Orientohet nga Lindja duke ofruar drite dhe ngrohje natyrale. Preferohen te huaj(jo studente, jo kafshe). Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355697073378