JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE REZIDENCEN MAGNET !

2021-11-22 20:22   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
350 €
  • jepet-me-qira-apartament-11-ne-rezidencen-magnet-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-11-ne-rezidencen-magnet-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-11-ne-rezidencen-magnet-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-11-ne-rezidencen-magnet-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-11-ne-rezidencen-magnet-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Jepet me qIra apartament 1+1 ne Rezidencen MAGNET, e cila shtrihet ne nje siperfaqe prej 34'000 m2 ne te cilen jane ndertuar 12 godina banimi dhe sherbimesh, nje siperfaqe te gjelber rreth 22'100 m2 rreth 65% , si dhe 5 kende lojrash. Apartamenti eshte i ri, pjese e nje godine brenda kompleksit rezidencial. Ndodhet ne katin e tete te banimit. Ofrohet totalisht i mobiluar. Orientimi i apartamentit Jug-perendim, i cili i jep drite dhe ngrohje gjate gjithe dites. Objekti ka rifinitura teper cilesore, ashensor te nje nga firmave me prestigjioze, si dhe I veshur me sistem kapot. Rezidenca ofron te gjithe facilitetet qe i nevojiten banoreve dhe eshte e aksesueshme me te gjithe rruget kryesore .+355694050063