JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK FABRIKA E MIELLIT ,RRUGA E KAVAJES

2021-11-24 13:47   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
350 €
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-fabrika-e-miellit-rruga-e-kavajes-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-fabrika-e-miellit-rruga-e-kavajes-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-fabrika-e-miellit-rruga-e-kavajes-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-fabrika-e-miellit-rruga-e-kavajes-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-fabrika-e-miellit-rruga-e-kavajes-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Jepet me qira apartament 1+1 tek Rruga e Kavajes prane fabrikes se miellit.Apartamenti ka siperfaqe 73 m2. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet nga nje sallon ku ka te vendosur kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Ne apartament eshte bere nje investim super modern dhe komod si shihet dhe nga fotot. Per nje vizit ne prone, ju lutem me kontaktoni.355692835710