JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK FRESKU

2021-11-21 09:11   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
200 €
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-fresku-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-fresku-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-fresku-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-fresku-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-fresku-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 200 €


Jepet me qira apartament 1+1 prane restorant Freskut me siperfaqe totale 55.5 m2. Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes. Organizohet ne nje sallon sebashku me kuzhinen, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Jepet pjeserisht i mobiluar. Pallat i ri, me ashensor. Ka akses ne rrugen kryesore. Per me shume informacion kontaktoni tani.+355676076762