JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK KOMUNA E PARISIT

2021-11-24 13:39   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
450 €
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-komuna-e-parisit-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-komuna-e-parisit-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-komuna-e-parisit-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-komuna-e-parisit-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-11-tek-komuna-e-parisit-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 450 €


Jepet me qira apartament 1+1+2 ballkone ne kompleksin "Kika 1" siper supermarket SPAR. Pozicionohet ne katin e 8 te nje pallati te ri me dy ashensore dhe organizohet ne dhome ndjenje, kuzhina, dhoma e gjumit dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte totalisht i investuar, i shtruar me parket te nje cilesie shume te mire, me kushte bashkekohore per nje jetese sa me komode. Kompleksi ofron te gjitha facilitetet e nevojshme dhe hapesira relaksi. Apartamenti lirohet me date 1 Dhjetor 2021. Kusht: nuk pranohen cifte me femije te vegjel dhe kafshe shtepiake. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni! +355684083603