JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1+GARAZH

2021-11-22 11:46   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
350 €
  • jepet-me-qira-apartament-11garazh-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-11garazh-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-11garazh-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-11garazh-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-11garazh-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Jepet apartament me qira 1+1+garazh pas hotel "Mondialit".Apartamenti ndodhet në katin e peste të një pallati të ri të mirë administruar me ashensor.Apartamenti eshte i perber nga nje koridor qe ben shperndarjen ne dhomat,sallon ambjent gatimi bashk,dhome gjumi,tualet dhe nje ballkon.Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit, shumë pranë rrugëve kryesore, dhe faciliteteve.Për një vizitë në këtë pronë apo më tepër informacion na kontaktoni :+355696292725