JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE QENDER TE DURRESIT!

2021-11-21 11:41   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   9 Shikimet
300 €
  • jepet-me-qira-apartament-21-ne-qender-te-durresit-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-21-ne-qender-te-durresit-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-21-ne-qender-te-durresit-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-21-ne-qender-te-durresit-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-21-ne-qender-te-durresit-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 300 €


Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te populluara ne Durres, afer qendres tregtare Blue Star ne katin e 4 te banimit. Pallati disponon hyrje private, dhe me nje super administrim. Organizohet ne nje dhome ndenje plus kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje tualet . Eshte totalisht i mobiluar ne gjendje shume te mire arredimi dhe organizimi. Per me teper informacion apo vizite ne prone kontaktoni! +355672708777