Jepet me qira apartament 2+1 ne qender te Tiranes !!

2021-11-21 10:47   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
300 €
  • jepet-me-qira-apartament-21-ne-qender-te-tiranes-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-21-ne-qender-te-tiranes-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-21-ne-qender-te-tiranes-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-21-ne-qender-te-tiranes-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-21-ne-qender-te-tiranes-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 300 €


Jepet me qira apartament 2+1 tek rruga e "Durresit" . Ndodhet ne katin e dyte te nje pallat ekzistues . Organizohet ne 1 dhome ndenje , 1 kuzhine te vecuar , 2 dhoma gjumi dhe nje tualet . 355672030828