JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1 NE VOLLGA!

2021-11-21 09:16   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   8 Shikimet
250 €
  • jepet-me-qira-apartament-21-ne-vollga-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-21-ne-vollga-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-21-ne-vollga-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-21-ne-vollga-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-21-ne-vollga-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 250 €


Jepet me qera apartament 2+1 ne Vollga!
Apartamenti ka siperfaqe 80 m2 dhe eshte totalisht i mobiluar me te gjitha orendite.
Prona ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues.
Per me teper informacion jeni te lutur te na kontaktoni +355695420126