JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1, PRANE KRISTAL CENTER!

2021-11-21 11:24   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   8 Shikimet
250 €
  • jepet-me-qira-apartament-21-prane-kristal-center-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-21-prane-kristal-center-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-21-prane-kristal-center-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-21-prane-kristal-center-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-21-prane-kristal-center-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 250 €


Jepet me Qira Apartament 2+1 prane Kristal Center.
Apartament me nje siperfaqe 100m2, ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te mire administruar.
Organizohet nga salloni, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Jepet totalisht i arreduar.
Per me shume informacion na kontaktoni ! +355676070022