Jepet me Qira Apartament 2+1 te Liqeni Thate

2021-11-22 19:23   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
400 €
  • jepet-me-qira-apartament-21-te-liqeni-thate-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-21-te-liqeni-thate-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-21-te-liqeni-thate-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-21-te-liqeni-thate-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-21-te-liqeni-thate-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 400 €


Jepet me Qira Apartament 2+1 te Liqeni Thate
Apartamenti ndodhet te rruga Peti, kati i pare banim,i dyti teknik.
Eshte i arreduar shume mire dhe ofron qetesi e komoditet fale vendndodhjes.
Per vizite ne prone na kontaktoni !!! 355694802510