Jepet me qira apartament 2+1 totalisht i arreduar ne Unaze te re !

2021-11-22 18:56   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
300 €
  • jepet-me-qira-apartament-21-totalisht-i-arreduar-ne-unaze-te-re-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-21-totalisht-i-arreduar-ne-unaze-te-re-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-21-totalisht-i-arreduar-ne-unaze-te-re-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-21-totalisht-i-arreduar-ne-unaze-te-re-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-21-totalisht-i-arreduar-ne-unaze-te-re-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 300 €


Jepet me qira apartament 2+1 tek Oslo Bar. Apartamenti organizohet ne hyrje nga korridori, salloni i ndenjes me ballkon, dy dhoma gjumi, dy tualete njera nga te cilat ndodhet ne dhomen matrimoniale. Apartamenti eshte i mobiluar se fundmi me te gjitha kushtet e nevojshme per te jetuar. Ndertesa ne te cilin ndodhet apartamenti eshte e re, me ashensor.ne katin e trete. I sapo arreduar. Zona eshte me infrastrukture te rregullt dhe me akses te menjehershem ne rrugen kryesore. Per cdo informacion mund te kontaktoni . +355694050023