JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2

2021-11-22 11:29   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   4 Shikimet
350 €
  • jepet-me-qira-apartament-212-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-212-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-212-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-212-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-212-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 350 €


Apartamenti ndodhet ne zonen e Vollges i pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume cilesor 6 katesh te sapo perfunduar i vitit 2020 dhe i mireadministruar, me ashensor cilesor me nje siperfaqe totale prej 95m2 me pamje nga deti. Organizohet ne 2 dhoma gjumi ku njera prej tyre disponon tualet, sonxhorno me kuzhinen, tualeti kryesor, nje depo, si dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte me punime teper cilesore. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume info apo per nje vizite ne prone kontaktoni! +355695289955