Jepet me Qira Apartament 2+1+2 (kati i pare i nje Vile 3 kateshe)

2021-11-21 15:36   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   16 Shikimet
350 €
  • jepet-me-qira-apartament-212-kati-i-pare-i-nje-vile-3-kateshe-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-212-kati-i-pare-i-nje-vile-3-kateshe-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-212-kati-i-pare-i-nje-vile-3-kateshe-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-212-kati-i-pare-i-nje-vile-3-kateshe-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-212-kati-i-pare-i-nje-vile-3-kateshe-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Jepet me Qira Apartament 2+1+2 (kati i pare i nje Vile 3 kateshe) ne rrugen Mihal Grameno, prane Tregut Elektrik. Prona gezon nje siperfaqe totale prej 180m2. Organizohet ne nje sallon ndjenje bashke me kendin e ngrenies dhe kendin e gatimit te vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe nje verande. Mobilim i ri dhe me punime teper cilesore. Cmimi: 350 Euro/Muaj. Per nje vizite ne prone jeni te mirepritur te na kontaktoni! +355672021561