JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE VOLLGA

2021-11-23 08:18   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   5 Shikimet
500 €
  • jepet-me-qira-apartament-212-ne-vollga-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-212-ne-vollga-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-212-ne-vollga-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-212-ne-vollga-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-212-ne-vollga-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 500 €


Apartamenti ndodhet prane zones se Sfinskit ne Vollga ne nje pallat shume cilesor me ashensor ne katin e 5 me nje siperfaqe 140m2 total me orientim Lindje-Jug e cila organizohet me 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndjene, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti ka pjeserisht pamje nga deti, te dyja tualetet jane me ajrosje natyrale dhe gjithashtu ka nje mobilim i cili eshte bere kohet e fundit me nje cilesi shume te mire. Per me shume informacione ose vizit ne prone na kontaktoni! +355694579469