JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE YZBERISHT!

2021-11-21 11:14   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
350 €
  • jepet-me-qira-apartament-212-ne-yzberisht-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-212-ne-yzberisht-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-212-ne-yzberisht-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-212-ne-yzberisht-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-212-ne-yzberisht-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 350 €


Jepet me qira apartament 2+1+2 ne yzberisht me siperfaqe 104 m2. Ndodhet ne katin e katert te banimit te nje pallati te ri me ashensore dhe shume i mire administruar. Organizohet nga nje ambient ndenjeje dhe gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete . Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar . Per me shume info ose nje vizite ne prone na kontaktoni!+355676070036