Jepet me Qira Apartament 2+1+2 te Kompleksi Delijorgji

2021-11-23 08:53   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
600 €
  • jepet-me-qira-apartament-212-te-kompleksi-delijorgji-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-212-te-kompleksi-delijorgji-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-212-te-kompleksi-delijorgji-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-212-te-kompleksi-delijorgji-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-212-te-kompleksi-delijorgji-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Jepet me Qira Apartament 2+1+2 te Kompleksi Delijorgji ne katin e 5 te nje pallati te ri te sapo perfunduar. Ambinti ndodhet ne nje nga komplekset me te mira te Tiranes me nje administrim te mire dhe eshte organizuar si me poshte: Sallon ndenje me ambientin e gatimit me vete, 2 dhoma gjumi ku 1 dhome eshte len boshe ne varesi te kerkesave te klientit, 2 tualete njeri eshte me dritare si dhe 1 ballkon i bollshem, Cmimi i apartamentit eshte 600 euro neto, Orientimi i apartamentit eshte jug-perendim dhe ka drite natyrale gjate gjithe dites, per me shume info na kontaktoni +355694050056