JEPET ME QIRA APARTAMENT LUKSOZ NE VOLLGA

2021-11-22 11:23   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   3 Shikimet
550 €
  • jepet-me-qira-apartament-luksoz-ne-vollga-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-luksoz-ne-vollga-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-luksoz-ne-vollga-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-luksoz-ne-vollga-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-luksoz-ne-vollga-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 550 €


Apartamenti është i pozicionuar në katin e 9 me ashensor të një pallati 14-katësh në Currila. Është i organizuar në 1 dhomë ndenjeje + kuzhinë, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mire mobiluar me arkitekt .Cdo punim eshte i cilesise se larte .
Për më shumë informcion ose një vizitë në pronë ju ftojmë të na kontaktoni. +355692989423