JEPET ME QIRA APARTAMENT NE PLAZH

2021-11-21 09:21   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   8 Shikimet
150 €
  • jepet-me-qira-apartament-ne-plazh-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-ne-plazh-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-ne-plazh-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-ne-plazh-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-ne-plazh-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 150 €


Apartamenti ndodhet ne zone e plazhit me nje pamje shume te bukur ne katin e 5 me siperfaqe 65m2. Organizohet me 1 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 1 tualet dhe 1 ballkon. Per me shume informacione ose vizit ne prone na kontaktoni. +355694579469