Jepet me qira apartament tek Ada Village, Qerret.

2021-11-22 11:43   PRONAT IMOBILIARE   Kavajë   4 Shikimet
500 €
  • jepet-me-qira-apartament-tek-ada-village-qerret-big-0
  • jepet-me-qira-apartament-tek-ada-village-qerret-big-1
  • jepet-me-qira-apartament-tek-ada-village-qerret-big-2
  • jepet-me-qira-apartament-tek-ada-village-qerret-big-3
  • jepet-me-qira-apartament-tek-ada-village-qerret-big-4

Vendndodhja: Kavajë

Çmimi: 500 €


Jepet me qira apartament 1+1 ne Qerret, tek kompleksi Ada Village. Apartamenti eshte i mobiluar ne kushte bashkohore. Disponon verande ne pjesen e perparme te tij dhe oborr te gjelberuar. Aaprtamenti ndodhet ne katin 0. Ne dispozicion te qiramarresit eshte dhe nje vend parkimi dhe shezllonet e cadra e plazhit. Preferohet me qira afatgjate ose dhe vetem ne stinen e veres. Ndodhet brenda kompleksit dhe eshte i banueshem gjate gjithe vitit. Zona ka hotele, restorante dhe supermarket te hapur dhe gjate muajve te dimrit. Cmimi eshte i diskutueshem. Per me shume informacion kontaktoni Century 21 New Day.355682038875