JEPET ME QIRA APARTAMENT/ZYRE 3+1+3 PLUS DEPO NE LAPRAKE !

2021-11-23 12:57   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
250 €
  • jepet-me-qira-apartamentzyre-313-plus-depo-ne-laprake-big-0
  • jepet-me-qira-apartamentzyre-313-plus-depo-ne-laprake-big-1
  • jepet-me-qira-apartamentzyre-313-plus-depo-ne-laprake-big-2
  • jepet-me-qira-apartamentzyre-313-plus-depo-ne-laprake-big-3
  • jepet-me-qira-apartamentzyre-313-plus-depo-ne-laprake-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 250 €


Apartamenti ka nje siperfaqe prej 136m2, ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.
Ky ambient organizohet ne nje ambient ndenje, nje ambient gatimi, tre dhoma gjumi, si edhe tre tualete.
Vendodhja e ketij ambienti prane rrugeve lidhese te kryeqytetit e ben nje mundesi mjaft te mire per zyra, studio arkitekturore, sallon estetike dhe fizioterapie etj.
Per nje vizite apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani. +355675862122