JEPET ME QIRA APARTAMENTI 2+1 NE KOMUNE TE PARISIT

2021-11-23 09:19   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
300 €
  • jepet-me-qira-apartamenti-21-ne-komune-te-parisit-big-0
  • jepet-me-qira-apartamenti-21-ne-komune-te-parisit-big-1
  • jepet-me-qira-apartamenti-21-ne-komune-te-parisit-big-2
  • jepet-me-qira-apartamenti-21-ne-komune-te-parisit-big-3
  • jepet-me-qira-apartamenti-21-ne-komune-te-parisit-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 300 €


Ne nje nga zonat me te kerkuara jepet apartament 2+1 me qira i mobiluar, me te gjitha facilitetet prane, per nje jetese te rehatshme dhe komode.!
Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te mireadministruar me ashensore dhe ka nje siperfaqe totale prej 85m2 . Organizohet ne nje korridor qe bene shperndarjen e dhomave ,nje sallon me kuzhine te perbashket , dy dhoma gjumi ,1 tualet si dhe 2 ballkone . Apartamenti eshte i pajisur me dy kondicionere, . Per nje vizite ne prone ose me shume informacion na kontaktoni ! +355694050024