Jepet me qira ditore papafingo me pamje nga deti.

2021-11-20 12:31   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   8 Shikimet

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 25 €


Apartament me qira ditore papafingo me pamje nga deti. Apartamenti eshte I organizuar ne nje dhome gjumi, dhome ndjenje, tualet dhe verande me pamje ballore te detit. Eshte i pajisur me kondicioner, kati 7 me ashensor. Cmimi per qira ditore eshte i diskutueshem ne varesi te kohezgjatjes dhe muajit. Pas muajit Shtator mund te jepet me qira afatgjate me cmim 350 euro ne muaj. Per me shume informacion mund te kontaktoni ne zyren Century 21 New Day.355682038875