JEPET ME QIRA DUBLEX 2+1+2 SE BASHKU ME DY POSTE PARKINGU TE KODRA E DJELLIT 2

2021-11-22 14:41   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
700 €
  • jepet-me-qira-dublex-212-se-bashku-me-dy-poste-parkingu-te-kodra-e-djellit-2-big-0
  • jepet-me-qira-dublex-212-se-bashku-me-dy-poste-parkingu-te-kodra-e-djellit-2-big-1
  • jepet-me-qira-dublex-212-se-bashku-me-dy-poste-parkingu-te-kodra-e-djellit-2-big-2
  • jepet-me-qira-dublex-212-se-bashku-me-dy-poste-parkingu-te-kodra-e-djellit-2-big-3
  • jepet-me-qira-dublex-212-se-bashku-me-dy-poste-parkingu-te-kodra-e-djellit-2-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 700 €


Apartamenti ndodhet te Kodra e Djellit 2.
Ky apartyament ka nje siperfaqe prej 90m2, ndodhet ne katin e pare te nje ndertese te re ne nje nga komplekset me te kerkuara te zones.
Apartamenti ne perberjen e tij ka dhe nje oborr totalisht te personalizuar.
Ky Dublex organizohet ne dy kate, ku ne katin e pare ndodhet nje sallon ndenjeje, nje ambient gatimi dhe nje tualet.
Ne katin e dyte ndodhet dy dhoma gjumi, dhe nje tualet.
Dublexi ofrohet totalisht i arreduar me mobilje dhe elektroshtepiake te fjales se fundit.
Gjithashtu ky dublex permban edhe dy poste parkingu.
Per nje vizite ne kete prone apo me teper informacione ju lutem na kontaktoni tani. +355675862122