JEPET ME QIRA GARSONIERE NE FRESK TE "RESTORANT DELIU" !

2021-11-24 12:51   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
200 €
  • jepet-me-qira-garsoniere-ne-fresk-te-restorant-deliu-big-0
  • jepet-me-qira-garsoniere-ne-fresk-te-restorant-deliu-big-1
  • jepet-me-qira-garsoniere-ne-fresk-te-restorant-deliu-big-2
  • jepet-me-qira-garsoniere-ne-fresk-te-restorant-deliu-big-3
  • jepet-me-qira-garsoniere-ne-fresk-te-restorant-deliu-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 200 €


Jepet me qira garsoniere ne Fresk me siperfaqe te pergjithshme 24m2. Ambienti organizohet nga nje dhome ndenje/fjetje dhe nje tualet. E mobiluar totalisht. Per me shume informacione apo per nje vizite ne prone mund te na kontaktoni. 355675304452