JEPET ME QIRA KATI I 3-TE I NJE VILE NE HYRJE TE SHKOZETIT !!

2021-11-24 09:04   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   4 Shikimet
270 €
  • jepet-me-qira-kati-i-3-te-i-nje-vile-ne-hyrje-te-shkozetit-big-0
  • jepet-me-qira-kati-i-3-te-i-nje-vile-ne-hyrje-te-shkozetit-big-1
  • jepet-me-qira-kati-i-3-te-i-nje-vile-ne-hyrje-te-shkozetit-big-2
  • jepet-me-qira-kati-i-3-te-i-nje-vile-ne-hyrje-te-shkozetit-big-3
  • jepet-me-qira-kati-i-3-te-i-nje-vile-ne-hyrje-te-shkozetit-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 270 €


Jepet me qira kati i trete i nje vile 3 kateshe ne zonen e shkozetit , kati i trete i saj vile ka hyrje private dhe perbehet nga nje sallon spacioz dhe nje dhome fjetje nje kuzhine dhe nje tualet dhe ballkon , ndertesa eshte e rrehuar dhe e survejuar me kamera , ndodhet shume afer qytetit vetem 5 minuta me makine !
per me shume info ju lutemi te na kontaktoni ! 355688555117