JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1+2 NE QENDER TE DURRESIT!

2021-11-21 11:36   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   9 Shikimet
450 €
  • jepet-me-qira-super-apartament-312-ne-qender-te-durresit-big-0
  • jepet-me-qira-super-apartament-312-ne-qender-te-durresit-big-1
  • jepet-me-qira-super-apartament-312-ne-qender-te-durresit-big-2
  • jepet-me-qira-super-apartament-312-ne-qender-te-durresit-big-3
  • jepet-me-qira-super-apartament-312-ne-qender-te-durresit-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 450 €


Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati 6 katesh ne qender te Durresit i cili eshte teper cilesor me ashensor dhe i organizuar ne nje hyrje per kat. Organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 kuzhine, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte i mobiluar ne menyre bashkekohore dhe me stil te vecante dhe me kushte te teper te mira. Pallati eshte i punuar mire me sistem termoizolimi gjithashtu apartamenti disponon sistem Chiller ne cdo dhome. Jepet me qira per nje periudhe afatgjate, cmimi eshte i diskutueshem. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni!
355699807681