JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENT 3+1+3 NE QENDER

2021-11-23 11:15   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
800 €
  • jepet-me-qira-super-apartament-313-ne-qender-big-0
  • jepet-me-qira-super-apartament-313-ne-qender-big-1
  • jepet-me-qira-super-apartament-313-ne-qender-big-2
  • jepet-me-qira-super-apartament-313-ne-qender-big-3
  • jepet-me-qira-super-apartament-313-ne-qender-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 800 €


Jepet me qira super apartament 3+1+3 ne qender prane 9 kateshet. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenje, ambient gatimi i vecuar, tre dhoma gjumi, tre tualete ku njeri eshte me ajrosje natyrale dhe tre balkkone. Apartamenti eshte totalisht i shtruar me parket dhe i mobiluar ne menyre bashkohore, kondiconer ne cdo ambient, lavastovilje ne kuzhine. Ndodhet ne nje nga zonat qendrore te Tiranes ne nje ndertese buze rruge.
Per informacione ose vizite ne prone mund te na kontaktoni!+355697037244