JEPET ME QIRA SUPER APARTAMENTI 2+1+GARAZH NE QENDER !!!

2021-11-23 13:05   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
600 €
  • jepet-me-qira-super-apartamenti-21garazh-ne-qender-big-0
  • jepet-me-qira-super-apartamenti-21garazh-ne-qender-big-1
  • jepet-me-qira-super-apartamenti-21garazh-ne-qender-big-2
  • jepet-me-qira-super-apartamenti-21garazh-ne-qender-big-3
  • jepet-me-qira-super-apartamenti-21garazh-ne-qender-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 600 €


Jepet me qira apartamenti 2+1+garazh ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes. Apartamenti ndodhet perball me parlamentin ne nje pallat te ri, te sapoperfunduar me administrim shume te mire. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre moderne, me parket, me kondicioner ne secilin ambient dhe eshte i pa banuar me pare. Apartamenti disponon dhe nje vend parkimi i cili eshte i perfshire ne cmim. Cmimi eshte i negociueshem sipas rastit. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355694050073