JEPET ME QIRA VILA NE SAUK

2021-11-20 14:24   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   7 Shikimet
2,000 €
  • jepet-me-qira-vila-ne-sauk-big-0
  • jepet-me-qira-vila-ne-sauk-big-1
  • jepet-me-qira-vila-ne-sauk-big-2
  • jepet-me-qira-vila-ne-sauk-big-3
  • jepet-me-qira-vila-ne-sauk-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 2,000 €


Jepet me qira vila ne sauk e ndertuar ne nje toke me siperfaqe 1950M2 ku 330m2 jane ndertese . Ajo eshte e organizuar ne 3 kate ku i pari ne nje siperfaqe 106m2 me nje sallon, nje dhome gjumi dhe nje dhome ku mund te perdoret sipas deshires. Kati i 2 ne siperfaqe 130m2 me nje sallon te madhe bashke me ambjentin e gatimit dhe nje dhome gjumi dhe kati 3 i cili eshte 94 m2 ku ne te gjenden 2 dhoma gjumi edhe nje verande me pamje relaksuese. Vila gjendet ne nje zone te qete te saukut . Per me teper mos hezitoni te na kontaktoni!!!+355683599278