JEPET ME QIRA VILE 4 KATE NE SAUK

2021-11-23 09:34   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   3 Shikimet
3,000 €
  • jepet-me-qira-vile-4-kate-ne-sauk-big-0
  • jepet-me-qira-vile-4-kate-ne-sauk-big-1
  • jepet-me-qira-vile-4-kate-ne-sauk-big-2
  • jepet-me-qira-vile-4-kate-ne-sauk-big-3
  • jepet-me-qira-vile-4-kate-ne-sauk-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 3,000 €


Jepet me qira vile ne Sauk e pershtatshme si per banim gjithashtu edhe per biznes per shkak te vendndodhjes dhe planimetrise se favorshme . Ne katin e pare oraganizohet nga siperfaqe biznesi + verande e madhe si dhe siperfaqe e gjelberuar , si dhe nje garazh , kati i dyte perdoret aktualisht si ambient banimi dhe organizohet nga dy dhoma gjumi , sallon i bollshem , aneks i pershtatur per gatim , dy tualete si dhe dy ballkone te medhenj , kati i trete ka pothuajse te njejtin organizim , si dhe kati i fundit (papafingo) e cila organizohet nga nje ambinet , dy ballkone , nje tualet dhe nje verande e madhe ,.
Vila eshte e pajisur me sistem ngrohje me ajer te kondicionuar , oxhak dhe pjeserisht ka te montuar sistem kaldaje .E pajisur me panele diellor , sistem citofonie , linje 3 fazore dhe te tjera detaje qe e bejne shume te favorshme per tu shfrytezuar per qellime biznesi . Cmimi prej 3000 euro perfshin dhe tatimin mbi fitimin +355697070047