JEPET ME QIRA VILE NE RRUGEN MINE PEZA

2021-11-24 12:13   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   4 Shikimet
6,000 €
  • jepet-me-qira-vile-ne-rrugen-mine-peza-big-0
  • jepet-me-qira-vile-ne-rrugen-mine-peza-big-1
  • jepet-me-qira-vile-ne-rrugen-mine-peza-big-2
  • jepet-me-qira-vile-ne-rrugen-mine-peza-big-3
  • jepet-me-qira-vile-ne-rrugen-mine-peza-big-4

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 6,000 €


Jepet me qira Vile ne rrugen Mine Peza, ngjitur me Prokurorine e Tiranes, me siperfaqje ndertimi 962m2 dhe oborr 400m2. Vila eshte nje mundesi shume e mire per te jetuar dhe gjithashtu per te ushtruar aktivitete te ndryshme biznesi. (hostel, organizata jo qeveritare etj) Vila eshte5 kate ne total dhe organizohet ne: 1 kat garazhd dhe 4 kate mbi toke. Kati -1 me siperfaqje 151m2, ne garazhd per 4 -5 makina, depo, sistemet teknike uje, energji, gjithashtu dhe paisje te instaluara per lavanteri. Kati 0 me siperfaqje 151 m2, zyre pune, depo, kuzhine, tualet. Kati 1 me siperfaqje 180m2, 3 dhoma gjumi, dhome ndenje, 3 tualete, 2 ballkone, 2 kuzhina. Kati 2 me siperfaqje 180 m2, 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 3 tualete, njeri nga te cilet i paisur me sauna, 2 ballkone, 1kuzhin. Kati 3 me siperfaqje 180 m2, 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje,1 tualet me xhakuzi, dhe nje super verande e investuar ne detaje. Kopeshti qe ndodhet ne pjesen e mbrapme te viles me sip 330m2, eshte nje vend relaksi, per vete faktin se eshte i rrethuar me gjelberim. Gjithashtu vlen per tu permendur super investimi i gjithe nderteses, ne te cilen muret e jashtme jane te veshura me tranvertine dhe grafiato, ndarja e brendshme me izolim i cili bllokon kalimet e zhurmave nga njera dhome tek tjetra. Sistemi i ngrohjes me panel djellor, 3 oxhake funksional ne 3 nga dhomat e ndenjes. Per me shume detaje ose per nje vizite ne prone na kontaktoni. +355694050024