JEPET VILE ME QIRA NE SHKOZET

2021-11-24 09:02   PRONAT IMOBILIARE   Durrës   5 Shikimet
330 €
  • jepet-vile-me-qira-ne-shkozet-big-0
  • jepet-vile-me-qira-ne-shkozet-big-1
  • jepet-vile-me-qira-ne-shkozet-big-2
  • jepet-vile-me-qira-ne-shkozet-big-3
  • jepet-vile-me-qira-ne-shkozet-big-4

Vendndodhja: Durrës

Çmimi: 330 €


Vila ndodhet ne Shkozet me nje ndertim 3 katesh me garazh, oborr dhe kopsht. Me nje siperfaqje trualli prej 493m2 dhe siperfaqje ndertimi perkatesisht 155m2 per kat. Kati i pare garazh, nje magazine e vogel dhe nje tualet. Kati i dyte organizohet nga nje sallon qe ben shperndarjen e ambienteve, dy dhoma gjumi, nje dhome ndenjie me kuzhine dhe nje tualet. Kati i trete ka tavan druri dhe organizohet nga dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje me kuzhine dhe nje tualet.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni !+355696940150