Jepim me QERA APARTAMENT 1+1 PER QENDIM OSE ZYR ISH BLLOK.

2021-11-23 11:24   PRONAT IMOBILIARE   Tirana   5 Shikimet
500 €
  • jepim-me-qera-apartament-11-per-qendim-ose-zyr-ish-bllok-big-0
  • jepim-me-qera-apartament-11-per-qendim-ose-zyr-ish-bllok-big-1
  • jepim-me-qera-apartament-11-per-qendim-ose-zyr-ish-bllok-big-2
  • jepim-me-qera-apartament-11-per-qendim-ose-zyr-ish-bllok-big-3

Vendndodhja: Tirana

Çmimi: 500 €


Apartamenti ndodhet në një nga zonat më të kërkuara të kryeqytetit, në zonën e ish-Bllokut me pamje nga rruga Sami Frashëri. Sipërfaqja totale prej 77 m². Pozicionohet ne katin e 3-te nga toka, ne nje ndertim relativisht te ri dhe cilesor. Organizimi: sall shperndarje, sallon dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Orientimi Veri-Lindje mundëson ndriçim natyral gjatë gjithë ditës. Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar. Planifikim shumë i rregullt dhe i përdorshëm në maksimum. Zona ne te cilen ndodhet eshte shume e njohur per shkak te faciliteteve qe ofron per nje jetese komode. Për informacion më të detajuar dhe një vizitë në pronë mos hezitoni të na kontaktoni! 355686039106